Vázání na snowboard Rome 390 | Snowboard shop, snowboardy, vázání, boty, oblečení -Snowboardsport.cz


Rychlá navigace: obsah, navigace, vyhledávání.

Vázání na snowboard Rome 390 | Snowboard shop, snowboardy, vázání, boty, oblečení -Snowboardsport.cz

Snowboardsport.cz » Vázání na snowboard » Pánské vázání » Vázání na snowboard Rome 390


Vázání na snowboard Rome 390

Zboží Vázání na snowboard Rome 390 je ve slevěZboží Vázání na snowboard Rome 390 je novinkou v našem e-shopu
Sleva 5%ušetříte 278 Kč
Naše cena s DPH:5 267
Záruka:24 měsíců
Výrobce:ROME
Barva:Acid Print
ks
Vázání na snowboard Rome 390

Popis: Vázání na snowboard Rome 390

Ideální volba pro všechny parkové jezdce. Středně pružná patka a pohodlný, gelem vyztužený kotníkový strap poskytuje jezdci dostatečný pohyb. Polstrování v baseplatu pak tlumí nárazy při dopadech a vaše nohy jsou připraveny na celodenní zátěž při ježdění.

Technické parametry:

- ConFormist.2 Toe Strap - Přední pásek můžete umístit kamkoliv chcete. Nízký profil a malá hmotnost pásku umožňuje zapnout ho jak seshora přes botu, tak i přes samotnou špičku boty. Pásek se navíc přizpůsobí jakýmkoliv botám.

- Highback Rotation - Pro všechny, kteří vyžadují dobrý přenos sil na své prkno je tu patka, kterou lze vytáčet z osy až o 12 stupňů. Díky tomu si jezdec může upravit vázání tak, aby perfektně vyhovovalo jeho stylu jízdy a dodávalo mu tu správnou oporu. Natočení je nezávislé na pozici nártového pásku.

- AutoStrap on Ankle - Mnohem lepší nástup do vázání. Abyste mohli rychleji a pohodlněji nastupovat do vázání, vyvinuli jsme elastický a nízkým teplotám odolný proužek, který při rozepnutém vázání táhne kotníkové pásky mimo baseplate. Pásky vám tak při nastupování do vázání nebudou překážet.

- QuickStrap.2 Technology - Nastavení správné délky pásku, aby seděl k vašim botám, je tak jednoduché, že ho můžete udělat ve frontě na vlek. Zapomeňte na šroubováky.

- QuickLock Forward Lean - Nastavení náklonu patky je rychlé jak nikdy před tím. Stačí otočit ergonomické kolečko o devadesát stupňů, posunout blok na požadované místo a utáhnout.

- 4 x 4 Disc - Systém čtyř šroubů držících vázání spolu s posouváním šroubů uvnitř disku umožňuje přesné osobní nastavení stance.

- SF glass-filled baseplate - Baseplate se skládá z celé řady materiálů - krátkých i dlouhých skelných vláken, kompozitní platformy a polykarbonátů. Výsledkem je velká flexibilita, odolnost, odezva, a pocit svobody.

- New PF Contour Ankle Strap - Nový kotníkový strap vyrobený ze tří vrstev různorodého materiálu pro pohodlnější a pevnější upnutí boty do vázání.

- SubBase Padding - Tenká měkká vrstva mezi snowboardem a vázáním minimalizuje vibrace a přináší lepší pocit o tom, co se děje pod vašimi nohami.

- 3-Piece InBase Padding - Baseplate má ve spodní části třídílné polstrování z materiálu EVA, snižující vibrace a přinášející další rozměr flexibility.

- 390 Highback - Středně tvrdá patka modelu 390 představuje vynikající kombinaci pružnosti a pevnosti.

- Toe Ramp - Spodní část vázání je nastavitelná, aby co nejlépe seděla k vašim botám.


Přílohy pro: Vázání na snowboard Rome 390

Produkt nemá žádné přílohy.


Odkazy: Vázání na snowboard Rome 390

Produkt nemá žádné odkazy.


Dotaz k produktu


Hlídací pes

Pole označená * jsou povinná.

Hlídací pes Vám umožní sledovat změny ceny vybraného zboží v našem eshopu. Pokud cena zboží klesne na Vámi zadanou cenu, odešleme Vám upozornění e-mailem.

Aktivovat hlídacího psa

Požadovaná cena: *
Vaše e-mailová adresa: *
Košík je prázdný

Vyberte si: Kontakt | Podmínky | Doprava | Reklamace